10 Şubat 2017
Yorum Yap
#7755514

Odeabank İlk Alışverişiniz Bizden Kampanyası Puanlarım Yatmadı!

31 Aralık 2016' da Odeabank Axess kredi kartına başvurdum. Ocak ayında geldi. Daha sonra 2979 TL'lik alış verişimden önce hem ilk alışveriş kampanyamesajı hem de %10 Chip Para kampanyası mesajı atarak alışveriş yaptım.


4 Şubat'ta %10 Chip Para kampanyası kapsamında 50 chip param yattı. Ancak 7 Şubat'ta yatması gereken ilk alışverişiniz bizden kampanyası kapsamında yatması gereken 100 chip param yatmadı. Ben de bankaya kayıt açtım. Banka olumsuz yanıt verdi. Gerek koşulları sağlamıyormuşum.


Ben mesaj attığıma eminim sonuçta %10 Chip Para kampanyası geldi. Diğeri de gelmeliydi. Kanıtım yok çünkü bu süre zarfında almış olduğum telefonum geldi ve o telefona geçiş yaptığımdan mesajlarım silindi.


Banka en azından müşteri memnuniyeti adına iyi niyetli olmalı. Sonuçta bu durum kaç müşteride oluyor ki? Benim hala Odeabank müşteri hizmetlerinden olumlu bir beklentim var.

Alper 1.539 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi10 Şubat 2017

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler