31 Ekim 2016 #6827427

Odeabank Eksik Bilgilendirme ve Müşteri Mağduriyeti

11.09.2016 cuma günü Karabük Vatan Bilgisayar'dan Odeabank kredisi kullanarak 2200 TL'ye Samsung Galaxy Note 5 cihazından satın aldım. Kredi için arayan Odeabank müşteri temsilcisi kredi kartına 9 aylık taksit yaptırırsanız faiz kısmını bonus olarak kartınıza
yükleyebileceğini söyledi bende kabul ettim ve daha sonra Odeabank müşteri numarasını aradığımda kredi kartıma limit açamadıklarını ve işlemi gerçekleştiremedikleri belirttiler. Bende kendilerine bu konu ile ilgili şahsıma bilgi vermediklerini beyan edip ses kayıtlarını dinlediklerinde benim haklı olduğumu kendileri de belirtmişlerdir. Ben daha sonra üzerime kayıtlı 2500 limitli bir kredi kartımı kapatarak limit artış talebinde birkaç defa bulunmama rağmen artış talebim onaylanmamıştır. Konunun derhal düzeltilerek mağduriyetimin giderilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Adem 8.984 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön