12 Eylül 2017 #9409140

Odeabank Bank'o Atlas Kredi Kartı Taksitlendirme Yapmıyor!

Bank'o Atlas kredi kartı sahibiyim. Ancak Atlasjet web sitesinden alışveriş yaptığımda neredeyse diğer tüm bankalara taksit seçeneği sunulurken bu karta taksit seçeneği sunulmuyor. Odeabank müşteri hizmetlerini aradığımda, bu kartın peşin satış yapılabilen kart olduğunu, taksit imkanı olmadığını, ancak alışveriş yapıldıktan sonra eğer alışveriş yapılan sektör ya da şirket taksit yapma şartlarına uyuyor ise sonra taksitlendirme mesajı geldiğini, bu mesaja evet cevabı vererek taksitlendirme yapabileceğimin yanıtını aldım. Taksit olup olmadığına göre alışveriş kararı vereceğimi iletim. Atlasjet alışverişime taksit yapıp yapamayacaklarını sordum. Ne kadar sınırları zorlasam da hiçbir cevap alamadım. Bunu kendilerinin bilemeyeceğini, gelen mesaja göre hareket etmem gerektiği cevabını aldım. Şikayet kaydı oluşturmak istiyorum dedim. Bu konuda şikayet kaydı alamıyoruz diye cevap verdiler.

Timur 886 Okunma

Cevaplar

  • Timur12 Eylül 2017

    Değerli Odeabank, klasik cevap için teşekkürler. Bilgi ya da aksiyon rica ediyoruz. Şikayet kaydı oluşturmak istedim zaten ancak personeliniz bu konuda şikayet kaydı alamıyoruz dedi. Bilgi vermek için sizi arayacağız diyemiyecek kadar nasıl aciz olabiliyor bir banka anlayamıyorum. Saygılar,

  • Odeabank Temsilcisi12 Eylül 2017

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön