02 Eylül 2016

Odeabank Yıllık Kart Ücreti...

Kredi kullanmış olduğum Odeabank tarafından defalarca arayarak ve şube tarafından teklif edilen kredi kartını alarak kullanmaya başladım. Kartı düzenli olarak kullanıp, ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum. Bankaların kart ücreti alma uygulaması kalkmışken ve diğer kullanmış olduğum banka kredi kartlarından herhangi bir ücret alınmaz iken, ısrarlar sonucu alarak kullanmaya başladığım Odeabank, kredi kartımdan 18/08/2016 tarihinde 98 TL yıllık kart ücreti alınmıştır.

Düzenli olarak çalıştığım ve bugüne kadar çalışmaktan memnun olduğum bankanın, böyle bir ücret yansıtması benim açımdan kabul edilemez bir durumdur. Acil olarak yansıyan 98 TL'nin iadesini istiyorum. İade edilmemesi durumunda kartımın iptalini istiyorum. Hakem ücretin iadesi için hukuki haklarım kullanılacaktır.

Firat 1.231 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi02 Eylül 2016

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön