19 Ağustos 2016

Odeabank Sürekli Rahatsız Ediyor!

24.07.2016 tarihi itibari ile yeni bir hat aldım. Ne var ki, aldığım hat önceden bir vatandaşımız tarafından kullanılıyormuş ancak 2 sene önce kapatılmış olduğundan bu hat tarafıma tahsis edildi.
Hattı kullanmaya başladıktan sonra Odeabank'tan sürekli SMS'ler almaya başladım. Gecikmiş bulunan kredi ödemeleri için.

26.07.2016 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak numaranın eski sahibi tarafından kullanılmadığını, haliyle de güncelleme yapmalarını belirttim. Araya giren bunca süreye rağmen ilgili banka tarafından konuya yönelik bir işlem yapılmadığı gibi tarafıma kullanmadığım ve hattın eski sahibinin adına kredi borçlarına ilişkin bilgilendirme SMS'leri gelmeye devam etti. Üstelik kimi krediler için takip işlemi başlatıldığı, takip işlemini yürüten hukuk bürosuna defaetle durumu arz etmeme rağmen rahatsız edilmeye devam ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ersin 836 Okunma

Cevaplar

  • Ersin26 Ağustos 2016

    Şikayetim çözülmüş değil, yaklaşık bir aydır sürekli şu kredi ödemesi bu kredi ödemesi adı altında SMS'ler alıyorum, iptali için talepte bulunuyorum. Banka numaranın bana ait olduğunu ispat etmemi istiyor üstüne üstün. Kendileri çok rahat bu bilgileri temin edebilecekken mağduriyet yaşayan ben neden hala bir de masum olduğumu ispatlamaya çalışıyorum.

  • Odeabank Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön