17 Aralık 2013

Odeabank Kredi Kartı Limit Artırımı!

Limit arttırımı talebinden dolayı Odeabank'tan kredi kartı limit artırım talebinizin değerlendirilebilmesi için bankacılık hizmet sözleşmenizin bilgileriniz altında kayıtlandırılması gerekmektedir. Söz konusu sözleşmenizin bankamızda bulunan bilgileriniz altında henüz
kayıtlandırılmadığı belirlenmiş olup limit artırımı talebinizi ilerleyen dönemde iletmenizi istiyorum şeklinde tamamen Odeabank'ın sorunu olan bir mail aldım.

Kuryenet adlı firma sırf sözleşmeyi kendilerine 2 hafta sürede ulaştırmadığı ve bankanın benim sayemde bu eksikliği anımsadığı için kartımı iptal edeceğim ve BDDK'ya şikayet edeceğim.

Vedat 2.297 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 17.12.2013 tarihinde telefon yolu ile bilgi verilmiştir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

  • Vedat 17 Aralık 2013

    Şimdi de bir yetkili beni arıyor ve bu sürecin 1 AY kadar süreceğini belirtiyor... 21'nci yüzyıl ve tüm işlerini kurye ile çözmeye çalışan şubesiz bir banka... ve 1 AY gibi bir süre... İmza attılan tarih hukuksal olarak bizleri bağlarken bizlerin kuryeye tabi olması ne acı...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön