Odeabank Harcamaya Yapılan İtiraz Dilekçesine Dönüş Yapmadı!

Fatih T. |

21.09.2016 sabah uyandığımda gece 03.50 sularında Odeabank'tan Microsoft Store Bill. Mağazasından 59.99 Euro'luk işlem gerçekleştiği mesajını gördüm ve hemen bankayı arayıp harcamanın tarafımca yapılmadığını belirttim. Banka çalışanı da kartımı kapatıp harcama itiraz dilekçesini mail adresime attı, ben de gelen maili gerek faks yoluyla gerekse mail yoluyla doldurup bankaya gönderdim.

Defalarca bankayla görüştüm fakat banka tarafından henüz dönen olmadı. Bunun üzerine Microsoft Türkiye ile görüşüp durumumu anlattım, onlar da "banka size harcama onay kodu göndermeden işlemi gerçekleştirdiyse tüm sorumluluk bankaya aittir" dediler, bana onay kodu gelmedi sadece işlemin gerçekleştiği mesajı geldi. Bankanın bir an önce sorunu çözüp sonuçlandırmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  18 Ekim
  14:04

  18.10.2016 tarihi itibariyle henüz iade işlemi gerçekleşmedi kartın son ödeme günü gelince bana ödemeyi yaptırdılar diğer bankalar genelde harcama için durum sonuçlanıncaya kadar ki bu durum 180 günü bulabiliyormuş müşteriye herhangi bir ödeme yaptırmıyorlarmış Odeabank hem harcamayı yapmadığım halde ödememi yaptırdı hem de kimse doğru düzgün ilgilenmiyor düşünsenize internet bankacılığından durum hatırlatmasını yazıyorum dönüşleri durumu telefon bankacılığıyla görüşün diye dönüyorlar arıyorum işlemler devam ediyor diyorlar ne işlemi kim ne almış nereden almış alınan hizmet kime yapılmış tarihi hepsi belli daha niçin işlemi bitirmiyorlar anlamak güç.

 • 26 Eylül
  09:29

  Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Odea Bank A.Ş.