20 Kasım 2013

Odeabank Değer Biçtiği 1 TL Limit!

Odeabank, Lübnan merkezli Bank Audi s. a. l-Audi Saradar Group’un Türkiye'deki yüzde yüz ortaklığı Sloganı, “Herkesin Değil, Sizin Bankanız" Türkiye genelinde -13’u İstanbul’da- toplam 27 şubesi var. Başvurdum, kısa sürede son kullanma tarihi Ekim 2017 olan “aidatsız” Bank’O Card Gold’unu 48 sayfalık “Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi” ile gönderme inceliğinde bulundular.

E? E’si, “Size özel fırsatlar sunan, alışverişte ve nakit çekimde keyifle kullanabileceğiniz Bank’O Card”ınızı en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle” yazılı ekte bana değer gördükleri limit 1 TL idi (yazı ile bir Türk Lirası) Birlikteliğimiz birkaç dakika sürdü.

Odeabank, yolun açık olsun.

Selçuk 506 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk06 Şubat 2014

  Yeterrr!.. Odeabank Müşteri Hizmetleri’ni gerek e-posta ile, gerek telefonla arayarak birçok kez uyardım; “Lütfen bana hiçbir duyurunuzu göndermeyin!” diye, nafile!.. “Tüm adres bilgileriniz sistemimizden silindi” diyor, hâlâ sürekli duyurularını gönderiyorlar. sikayetvar.com aracılığı ile son kez uyarıyorum!.. Düşün yakamdan!.. Bıkkınlık verdiniz!..

 • Selçuk24 Kasım 2013

  Odeabank’ın “Herkesin değil, sizin bankanız” sloganındaki “siz”, iyi ki “ben” değilim.

 • Selçuk20 Kasım 2013

  Sayın Odeabank yetkilisi, Standart “Değerli müşterimiz…”li yanıtlarınıza lütfen bir son verin. Müşteriniz değilim!.. Hiç olmadım, olmayı düşünmem de olası değil. İletişim bilgilerimin kayıtlarınızdan çıkarılmasını ikinci kez rica ediyorum. Sonuç olarak, olası müşterilerinize -kullan(a)mayacacaklarını bile bile- baskı ve posta masrafı 1 TL’lik limitinden yüksek kredi kartı göndermenizin en ince anlatımı ile savurganlık olduğu konusunda haklı ve hemfikir olduğumuz ortada. Saygılarımlma.

 • Odeabank Temsilcisi20 Kasım 2013

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20.11.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Kendisine telefon yolu ile bilgi verilmek istenmiş ancak müşterimiz ile görüşülememiştir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

 • Selçuk20 Kasım 2013

  Sayın Odeabank yetkilisi, Lütfen gerekli gereksiz demagoji yarışına girmeyelim. Tarafınızdan “en kısa sürede de olsa” herhangi bir bilgilendirme istemiyorum. Gerek telefon numaramı, gerek e-posta adresimi kayıtlarınızdan çıkarmanız tek dileğim. Çağrılarıza tarafımca yanıt verilmeyecektir. Saygılarımla.

 • Odeabank Temsilcisi20 Kasım 2013

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 20.11.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

 • Odeabank Temsilcisi20 Kasım 2013

  Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön