04 Mart 2016

Odeabank 50 TL Kampanya İademi Yatırmıyor!

Koca banka kendi 2 farklı kampanyasından bihaber. 1.resimdeki herhangi hesaptan otomatik fatura talimatıyla verilen 1 fatura 50 TL iade kampanya iadesi yatmamış diye itiraz ettim. Bana 2.resimdeki oksijen hesaptan 1000 TL işlem sonrası fatura talimatıyla kazanılan 75 TL iadeniz yattı diye cevap atmışlar. Koşulları tamamen farklı ve birine katılan diğerine katılamaz diye yazmıyor. Zaten 2 farklı fatura söz konusu ve 50 TL 1 fatura iadesi için SMS' te attım gerektiği gibi. Şimdi doğru dürüst inceleyip 50 TL iademi yatırın. Ayıptır yahu. Kendi kampanyasından haberiniz yok. Bir de 46 ve 18 küsur TL toplamda 75 TL yatan oksijen hesap kampanyasını cevap diye atmışlar. Ben 1 cep faturasından 50 TL neden yatmadı diye sormuştum. İadeyi en kısa zamanda yatırmanızı rica ediyorum.

Bülent 641 Okunma

Cevaplar

 • Bülent'in Teşekkür Mesajı17 Mart 2016

  Şikayetvar üzerinden beni arayıp tarafsızca dinleyen ve haklı olduğum iadeyi almamda emek harcayıp sonuç alan beyefendiye teşekkür ederim.

 • Bülent 17 Mart 2016

  Bankaya 1 ay süren şikayet sürecinden sonra şikayetvar üzerinden itirazıma Odeabank tan arayan yetkili arkadaş, açıklamamı tarafsızca dinleyip incelemiş 1 hafta sonra tam ümidi kesmiş öfkem kabarmışken dün arayıp haklı olduğumu söyledi. 50 TL yatacağını iletti. Bugün yatmış. Kendi kampanyalarında bu kadar bariz bir hata yapan çalışanlara karşı bu platform yetkilisinin profesyonel tarafsız şikayeti ele alması sonuca ulaştırdı. Bankaya karşı negatif düşünmeme yol açsa da ilgilenen arkadaşa şahsen teşekkür ederim. Yoksa odea müşteri. Hizmetlerine kalsak anlama ve çözme yetileri çok az maalesef.

 • Bülent 16 Mart 2016

  Bugün aradılar nihayet. Geçen hafta şikayet üstüne arayan arkadaştı. Haklısınız 50 TL bugün yatacak dedi. Oh sonunda birine anlatabilmişim dedim. Ama bugün 50 TL yatmadı. Yarını bekleyip göreceğiz.

 • Bülent 16 Mart 2016

  Odeabank 50 TL'nin üzerine yattı. Hiç sesi çıkmıyor. Yazık koca bankanın düştüğü duruma bak. Altından kalkamayacağınız kampanya yapmayın arkadaş. Küçük bankaların derdi de bu. Elemanlar okuduğunu anlamıyor ki böyle sorun çıkıyor. Yoksa ben açıkladıktan sonra aptal olsa insan anlardı. Anlamamazlığa yatıyorlar açıklamam ampulu yaksada

 • Bülent 10 Mart 2016

  Adamlar anlamamışlar hala arıyorlar, izah ediyorum. İnceleyip döneceğiz diyorlar. Sonra ses çıkmıyor. Odeabank 50 TL iademin üzerine iyice yattı. Müşteri hizmetleri amatör dolu anlaşılan. Okuduklarını anlamıyor ya da anlamak istemiyorlar. Aptal ayağına yatıyorlar. Halk dilinde buna böyle denir. Paramın hepsi odeadaydı. Bugün iyi bir oranla başkasına geçtim. Almadıkları EFT yi 4 TL alır olmuşlar. Odea kemer sıkıyor bu sene anlaşılan. Ucu bize dokunuyor.

 • Odeabank Temsilcisi04 Mart 2016

  Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön