24 Ekim 2016 #6758239

Occasion Mağazada  Ucuza Satmak Saygısızlık Gerektirmiyor!

Para iadesi yok, değişim veya mağaza içinde geçerli çek veriyorlar. Bu ne faturada, ne mağaza içinde yazıyor. 1 hafta önce 399 TL'ye satılan Burbery atkılar, bugün 299 tl+10% indirim. Atkıyı iade edip, daha uygun fiyata almaya izin yok, o zaman "price adjustment" yap, müşterini memnun et. 1 hafta önce mağaza içinde hiçbir yerde olmayan Burberry aksesuar, çanta, ayakkabı vs. Ürünlerinin değişimi ve iadesi olmayacaktır diye yazan tabelalar nedense bu hafta ortaya çıkmış.


Sanki herkes özel aracıyla gelmek zorundaymış gibi elinizdeki poşetle veya değişim için getirdiğiniz ürünle mağazaya giremiyorsunuz. Bir bayana dahi saldırmaya hemen hazır bodyguard ürünü alırken doğru dürüst deneseydin diye azarlıyor! Mağaza müdürü, bir şey sorulduğunda mağazaya 10000 kişi geliyor diye cevap yetiştiren, sen ve senin gibiler olmasa bence 20000' de gelir oraya.

Gulsah 1.005 Okunma

Cevaplar

  • Occasion Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Occasion Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön