31 Ekim 2016 #6809680

Occasion Değişim Talebime Verilen Tutarsız ve Talihsiz Karar

Ne zaman ki sadece shop mağazalarından nakit / tek çekim alışveriş yapılabiliyorken Occasion sistemine döndü ki ardı arkası kesilmeyen kalite sorunları kaçınılmaz oldu. Eskiye göre zor da olsa sorunları ya da ürün kusurlarını bir şekilde çözebiliyordum ancak ta ki 19.05.2016 tarihinde online mağazadan yapmış beyaz gömlek almaya karar verene kadar.
Beyaz aldığım ürün bana yaklaşık 2 hafta sonra pembe gömlek olarak geldi,20.06.2016 tarihinde (1 ay sonra) bunu zar zor değiştirdim beyaz gömlek alabildim ve bu beyaz gömleği de sadece 1 kere giymemle koltuk altları adeta 5 yıllık gömlek gibi tüylenmeye başlayınca 27.06.2016 tarihinde yeniden başka bir beyaz gömlekle değiştirdim ve bunu da 2-3 kez giymemde daha da kötü hale geldi. Bunca mağduriyeti yaşamış olmama rağmen bu sefer ısrarla reddediliyorum (occ19699) . 15 yıllık sadık bir müşteriye yapılan bu muamelenin peşini bırakmayacağım.

Ömer 1.112 Okunma

Cevaplar

  • Occasion Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. Talebiniz doğrultusunda ikinci incelemenizin sağlanacağını ve sonuç bilgisi tarafınıza iletileceğini bildirmek isteriz. Saygılarımızla, Occasion Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön