30 Nisan 2013 #1772446

Occasion 10 Günde Giden Ürün!

26. 04 tarihinde siparişini yapmış olduğum ürünüm 29. 04 tarihinde kargoya ulaşmış olup, 04. 05 tarihinde adresime götürülebileceğini kargo şirketinin ilçelere haftada 1 kes gittiği bilgisini vermişlerdir. Occasion müşteri hizmetlerine bu durumu bildirdiğimde kargo şirketiyle görüşme yapıp dönücekleri bilgisini verdiler.


Fakat tekrar aradığımda şirketten olumlu bir cevap alamadıklarını söylediler. Ups kargo gibi hem yaygın bir ağı olmayan şirketi tercih etmeleri hemde hiçbir yaptırımlarının bulunmaması yüzünden bir daha alışveriş yapmam. Üstelik doğum günü hediyesi olarak özel bir hediye olduğunu belirtmeme rağmen yapılmayan yardımlardan dolayı teşekkürler!

Duygu 246 Okunma

Cevaplar

  • Occasion Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sayın AYTEKIN, Öncelikle Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir.Öneriniz için teşekkür eder,İyi alışverişler dileriz. Saygılarımızla, Occasion Müşteri Hizmetleri

  • Duygu30 Nisan 2013

    26.04 te sipariş verdiğime ve sitede yazan 1-5 gün içerisinde teslim edilicektir bilgisine uyulmamış olup kargo firması değil alışveriş yaptığım firma benim hakkımı korumak ve tahahütünü yerine getirmek zorunda.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön