13 Kasım 2015

Occasion Para İadesi.

Sitenizden yapmış olduğum 87251334000 No.lu siparişim iptal olalı 2 haftayı geçti. Stokta bulunmayan bir ürünün satışını gerçekleştirdiniz. Sonra paramın 3 iş günü içinde yatırılacağını söylediniz, kaç tane "3 iş günü" geçti ben hala paramı alamadım. Müşteri hizmetleriniz şu gün yapılır başka gün yapılır diyerek beni oyalıyorlar, ben böyle eziyet çekmedim. En kısa zamanda para iademi bekliyorum.

Tunç 307 Okunma

Cevaplar

  • Tunç 14 Kasım 2015

    İki buçuk hafta önce sitenizden yapmış olduğum 87251334000 sipariş numaralı alışverişim, ürün stoklarınızda olmadığı için iptal edildi. Para iademin 3 iş günü içinde yapılacağına dair mail attınız, kaç "3 iş günü" geçti param hala yatmadı. Dalga geçer gibi aynı maili atıp duruyorsunuz. Ben hakkımı istiyorum arkadaşım, yaptığınız düpedüz dolandırıcılıktır. Elinizde olmayan bir ürünü sattınız bana, param gasp oldu. Müşteri hizmetleriniz de ayrı bir vasat vaka, oyalıyorlar insanı. Ben hakkımı istiyorum, paramı istiyorum. Gerekirse savcılığa gideceğim, ayıptır bu yaptığınız.

  • Occasion Temsilcisi13 Kasım 2015

    Sayın KOSEOGLU, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Telefon ile görüşmemize istinaden probleminizin çözümlendiğini tarafınıza aktarmak isteriz Saygılarımızla Sanal Çadır Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön