31 Ekim 2016

Occasion Lekeli Gelen Mont!

3 hafta kadar önce Occasion mağazalarının dönemlik açtığı çadır satışından Lacoste marka mont aldım. Sadece birinci kullanımda tüylenme yaptı ve geri götürerek incelenmesini talep ettim. 4 gün sonra gelen mesajla ürününün iade talebinin red edildiği talep ettiğim mağazaya gönderileceği bilgisi verildi. 30.10.2016 palladium Lacoste mağazasına giderek aldım. Neden red edildiğiyle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Ürünü sadece 1 kere kullandım ve tüylenmesine anlam veremiyorum.

Dün akşam mağazadan sonra evde açtığımda ürünün lekeli, ters yüzünde makine yağ lekesi gibi bir leke, ön tarafa da izi geçmiş olarak bana iade edildiğini de fark ettim. Ürünü iadesini istiyorum. Bu şekilde tüylenmiş ve temiz teslim ettiğim halde lekeli gelen bir ürünü kullanamam. Sıradan bir ürün değil, kalitesine güvendiğimiz için bu fiyatları ödüyorsak firma kalitesinin arkasında durmalı düşüncesindeyim.

Burcu 1.533 Okunma

Cevaplar

  • Occasion Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Occasion Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön