26 Ekim 2016

Ocakta Kaçak Var Çözüm Sunan Kimse Yok Arçelik Bizim İçin Bitmiştir!

2 yıl önce set üstü ocak aldım. 2 gün sonra ocaktan ilginç fısıltılar geliyor diye servis çağırdım. Gelen eleman ''gazın yoğunluğundan'' dedi. El vurmadan parasını aldı gitti. Sanki yoğunluğu ölçtü beyniyle ve olay video ile de izletildi, elemana 4 gözlü ocağın 3'ünde ses yok, 1 tanesinde var. Bunu gelen gazın yoğunluğuna bağladı kısaca. Bu 2 yıl boyunca ilk defa evimi bırakıp 1 günlüğüne şehir dışı yaptım ve geldim ev bildiğiniz bomba kaçak var.

Hemen doğalgaz acil ve arıza kaçak ocak tespit edildi. Ocak garanti dışı tekrar eleman geldi. Baktı deneyin yarına kadar yani bombayla bekleyin yarın ben yine gelir bakarım ve servis ücreti alırım. Koskoca Arçelik teknik elemanın elinde doğalgaz kaçağı var mı ölçecek makine yok! Ben bir doğalgaz acili arayıp bir bunları arayıp oldu mu tamam mı şaka gibi kimse riske alıpta kullanmaz bu ocağı Arçelik'te bizim için bitmiş oldu.

Faruk 1.921 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 28 Ekim 2016

    Evet temsilciniz aradı aramasınada ne dedi naptı:D güldürmeyin adamı işinize bakın

  • Arçelik Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön