14 Mart 2015

Obilet.com İptal Olan Biletimin Para İadesinin Yapılmıyor.

Obilet.com Bilişim Sistemleri İletişim Turizm ve Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti. tarafından internet üzerinden aldığım bileti iptal ettirdim fakat bilet ücret iadesi 37 gün olmasına rağmen yapılmamaktadır.

Mehmet 2.359 Okunma

Cevaplar

  • Obilet.com Temsilcisi02 Ekim 2015

    Mehmet Nuri Bey, Sizinle daha önce bir çok defa paylaşılan firmanın banka iade ekran görüntülerini, talebiniz üzerine ekte bir kez daha paylaşıyoruz. Siz de eğer Şubat ve Mart ayına dair ekstrelerinizi [email protected] ile paylaşabilirseniz, çekimin gözükmesi ancak iadenin gözükmemesi halinde firma ile iadenizi bir kez daha görüşebiliriz. Saygılarımızla, oBilet Ekibi.

  • Mehmet05 Nisan 2015

    Tam 2ay oldu para iadesi yapılmadı hala. Düzmece bir ekran görüntüsü ile parayı iade ettiklerini belirten safsata yolladılar. Bende ekstremi yolladım o para benim hesaba hiç geçmedi. Yani hırsızlar Şikayetvar.com u bile kandıracak kadar karakterden yoksun bir kuruluş. Hırsızın dahi şerefi haysiyeti gururu olur lakin bu şirketin karakterden yoksun olduğu yalanlarla insanları kandırarak kar elde etmesi ve ne yazıktırki bunun gibi alçaklara bir dur diyen merci bulunmamaktadır. Saygılarımla Mesele giden ufak miktar değil asıl mesele enayi yerine konmak

  • Mehmet29 Mart 2015

    Bu şirketten bilet alacak arkadaşlar varsa güvenip kredi kartı numarası paylaşmasınlar. Yazık böyle hırsızlığı yasal yollarla yapan bir şirkete kesinlikle güven olmayacağı aşikar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön