Obilet.com İptal Olan Biletimin Para İadesinin Yapılmıyor.

Mehmet Nuri K. |

Obilet.com Bilişim Sistemleri İletişim Turizm ve Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti. tarafından internet üzerinden aldığım bileti iptal ettirdim fakat bilet ücret iadesi 37 gün olmasına rağmen yapılmamaktadır.

Etiketler :

Ücret İade Bilet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  01:44

  Mehmet Nuri Bey,

  Sizinle daha önce bir çok defa paylaşılan firmanın banka iade ekran görüntülerini, talebiniz üzerine ekte bir kez daha paylaşıyoruz. Siz de eğer Şubat ve Mart ayına dair ekstrelerinizi info@obilet.com ile paylaşabilirseniz, çekimin gözükmesi ancak iadenin gözükmemesi halinde firma ile iadenizi bir kez daha görüşebiliriz.

  Saygılarımızla,
  oBilet Ekibi.

 • Mehmet Nuri K.
  05 Nisan
  01:10

  Tam 2ay oldu para iadesi yapılmadı hala. Düzmece bir ekran görüntüsü ile parayı iade ettiklerini belirten safsata yolladılar. Bende ekstremi yolladım o para benim hesaba hiç geçmedi. Yani hırsızlar Şikayetvar.com u bile kandıracak kadar karakterden yoksun bir kuruluş. Hırsızın dahi şerefi haysiyeti gururu olur lakin bu şirketin karakterden yoksun olduğu yalanlarla insanları kandırarak kar elde etmesi ve ne yazıktırki bunun gibi alçaklara bir dur diyen merci bulunmamaktadır. Saygılarımla

  Mesele giden ufak miktar değil asıl mesele enayi yerine konmak

 • Mehmet Nuri K.
  29 Mart
  23:01

  Bu şirketten bilet alacak arkadaşlar varsa güvenip kredi kartı numarası paylaşmasınlar. Yazık böyle hırsızlığı yasal yollarla yapan bir şirkete kesinlikle güven olmayacağı aşikar.