16 Şubat
#11596235

Obilet'ten Şikayetçiyim!

Obilet ve Özlem Diyarbakır Seyahat'ten şikayetçiyim.
1) 2+1 otobüsü için bilet aldım fakat 2+2 otobüsü çıktı otobüs.
2) şoför sürekli sigara içti, uyarmama rağmen devam etti ve sigara içmeye devam edeceğini söyledi, muavinle beni ikna etmeye çalıştı. Şoföre serbest biz dört yıldır serbest vesaire gibi saçmalıklar sundu. Hastalığımı hiçe sayıyorsunuz dedim tamam şikayet et dendi.
Bu kadar olmamalı, biraz gelişmeliyiz! İnsan hayatına saygı!

Kubra Kubra 873 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Obilet Temsilcisi20 Şubat

    Merhaba Kübra Hanım, Telefon görüşmelerimizde de aktarmış olduğumuz gibi; Öncelikle yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu, yaşanan olumsuzluğun obilet.com kaynaklı olmadığını bildirmek isteriz. Web sitemiz ve mobil uygulamalarımız üzerinde yer alan araç planları doğrudan taşıyıcı otobüs firmaları tarafından iletilmektedir. Daha sonraki süreçte firma araç planlarını değiştirebilmektedir. Araç içerisinde yaşamış olduğuz durumların tekrar yaşanmaması adına görüşlerinizi otobüs firmasına aktararak, gerekli bildirimler sağlanacaktır. Bir sonraki seyahatinizde de obilet.com'u tercih etmenizi dileriz. Saygılarımızla, obilet.com Destek Ekibi.

  • Obilet Temsilcisi16 Şubat

    Değerli Kullanıcımız, İletmiş olduğunuz mesaj oBilet Destek Ekibimize iletilmiş olup, gerekli inceleme işlemleri ardından en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, obilet.com Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları