28 Ağustos
#12499495

Obilet Mağdur Etti ve Kabul Etmiyor

09 Ağustos 2019 Cuma günü Ankara -Antalya seferi için daha önce de alışveriş yaptığım ''Obilet ''firmasının internet sayfasını açtım ve özellikle inceleyerek ki şu andaki gibi perşembeyi cumaya bağlayan gece otobüs seferlerinin en üstte, cumayı cumartesiye bağlayan seferlerin açıklama ile en altta olduğunu gördüm.


En altta 4 otobüs seferi olup ben Pamukkale Seyahat 00.30 seferini seçip pnr100660933/ 100660934 45/46 numarabileti aldım. 09 Ağustos'ta öğlen Pamukkale tarafından aranıp bir gece önceki seferime katılmadığım, bayram olduğu için mağduriyet yaşamama için haber verdikleri bilgisini aldım.


Cuma akşamına bilet bulamayıp, otelim bir gün yanması dahil 2 adet de ekstra bilet almak zorunda kaldım. Maddi ve manevi zararım çok büyük. Bizimle birlikte 4 kişi daha internetten alan sefere katılmamış Pamukkale firması doğruladı. Ancak Obilet firması kabul etmiyor. Bundan sonra eski köklü firmalardan bilet almanızı tavsiye ederim.

Çiğdem Çiğdem 1.084 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çiğdem17 Eylül

    Telefonda da konuştuğumuz üzere ikna olmadığımı belirtmek isterim, manevi yaşadığımız mağduriyeti geçin bir günlük otel kayıp ve tekrar bilet alma ile maddi kaybım 600-700 TL civarı. İlerleyen zamanlarda bir seyahat biletinizi biz karşılayalım teklifinizi beklerdim. Küçük ya da büyük fark etmez. Neyse sonuçta anlaşamadık, ben bir daha sitenizi kullanmayacağım. Kullanacaklara saygı duyarım.

  • Obilet Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba Çiğdem Hanım, telefon görüşmemizde de aktarmış olduğumuz gibi; Yaşanan olumsuzluktan dolayı üzgün olduğumuzu ancak bu olumsuzluğun Obilet.com kaynaklı olmadığını bildirmek isteriz. Kontrol edildiğinde Ankara- Antalya güzergahı arasında 2 adet biletiniz bulunmaktadır. Biletlerinizi 09.08.2019 tarihi 00:30 seferi için satın almışsınız. Bilet alım sırasında web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinde ilgili seferin Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece olduğuna dair bilgi yer almaktadır. Tüm gece seferlerinde bu bilgiler yer almaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Obilet.com Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler