13 Ağustos
#12428777

Obilet İzmir Turizm Seyahatimde Emniyet Kemeri Sorunu!

06.08.2019 tarihinde İzmir Turizm ile yapmış olduğum (23.59 İzmir-Ankara) seyahatimde emniyet kemeri kopuktu ve dolayısıyla yoktu. Bahsi geçen durumu mevcut personele bildirmeme rağmen konu hakkında ne not alındı ne de tutanak tutuldu. Bunun yanı sıra seyahat etmiş olduğum otobüsün eski model olması hasebiyle gerek kendi koltuğum gerekse önümdeki koltuk oldukça yıpranmış ve arızalı idi. İlgili konudaki mağduriyetimin -en kötü ihtimalle- yolculuk bedelinin iadesinin gerçekleştirilmesi şeklinde giderilmesini istirham ediyorum (Bileti, Obilet'ten almıştım).

Onur Onur 835 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Obilet Temsilcisi27 Eylül

    Merhaba Onur Bey, Telefon görüşmelerimizde de aktarmış olduğumuz gibi; Öncelikle yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu, yaşanan olumsuzluğun obilet.com kaynaklı olmadığını bildirmek isteriz. Araç içerisinde bazen teknik sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına görüşlerinizi otobüs firmasına aktararak, gerekli bildirimler sağlanacaktır. Bilgilerinize Sunarız. Saygılarımla, obilet.com Ekibi.

  • Obilet Temsilcisi13 Ağustos

    Değerli Kullanıcımız, İletmiş olduğunuz mesaj oBilet Destek Ekibimize iletilmiş olup, gerekli inceleme işlemleri ardından en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, obilet.com Destek Ekibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler