Oasis Games Haksız Yere 7,000 TL Para Yatırdığım Hesabımı Kapattı!

Esin D. |

Öncelikle tüm ödemelerime ait detaylarım mevcuttur.. Karakterim o gece standımdan rüzgar okçuluk sırrı derin yıkım ve 1 de takım modu sanırım gün doğuşu modu bunlar dışında kemik hapı gizli. Gibi satışlarım oldu, bunlar külçe karşılığı yaklaşık 2-3.000 külçe civarında bir satışım oldu ve ertesi sabah hesabım kapatıldı.

Şimdi burada benim suçum nedir. Külçe alışverişi yasaksa neden oyunda aktif olarak var ben nereden bileyim kim parasını iade eder kim etmez bunu da geçtim ip izlesenize benim 6,7,000 TL yatırdığım hesabım böyle bir sebepten ötürü nasıl kapatılabilir, gmden yazıyorum sürekli qq gidin mesajı alıyorum qq üyeliği ise alınmıyor.

Etiketler :

Cezalandırma - Yasaklama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin D.
  29 Ocak
  13:04

  İlgisizlik Diz Boyu

 • Esin D.
  19 Ocak
  16:43

  Qq üyeliği alınmıyor Telefon Aktivasyon istemekte Fakat Telefona Kod Gelmiyor. İade İşlemi kesinlikle ve Kesinlikle Tarafımca Alakalı Değildir. Tüm Detaylı incelemeleri Yapınız Sattıklarım İse Server'imde 2000 Külçe'den Daha Fazla Etmektedir Tüm İncelemelerin Yapılmasını Karakterim'in Aktif Edilmesini Ve Kapalı Olan Sureden Bu Zamana Olan Kayıplarım'in Telafisini İstiyorum Aksi takdirde Odemelerimi İadesini Talep Ediyorum. Sonuç Alamama Durumunda Yasal Haklarıma Basvuracağımıda Bilmenizi İsterim...