21 Ocak 2014

Nurus Değişim Yapmıyor

Birkaç sene önce Nurus'un Nuxx mağazasından alışveriş yaptım. Copenhagen menşeeli Normann marka tabak takımı da bunlardan biriydi. Takımı beş ya da altı kere kullanmış olmama rağmen bir sene içinde çukur olanlardan biri alt kısmından yuvarlak bir şekilde ayrıldı. Nuxx mağazalarından birine tabağın yenisini sipariş verdim.


1 ay bile geçmeden ikinci tabak da aynı şekilde kırıldı. Firmaya başvurdum, "Artık o markayla çalışmıyoruz, sorumluluk kabul etmeyiz" dediler. Sonunda başka ürünle değiştirmeyi kabul ettiler ama takımı kaça aldığınızı bulmaya çalışıyoruz diyerek neredeyse iki sene oyaladılar. Şimdi "geri almayı kabul eden kişiler işten ayrıldı, değişimi yapamayız" diyorlar.

Ayşe 401 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe26 Ocak 2014

    Türkiye'de bu kadar isim yapabilmiş bir firmanın sattığı ürünün ve markanın arkasında durmayışı oldukça utandırıcı bir durum. Nurus'un daha önce anlaşmalı olduğu firmayı daha sonra bırakabileceği ve sattığı ürünün takibini yapmaktan vazgeçeceğini bilseydim ürünü almazdım. Şu an bunun bilincine varmış bir tüketici olarak Nurus firmasından bir daha ürün almayacağım gibi almayı düşünen her tanıdığımı da o markadan alışveriş yapmaması için şiddetle uyaracağım. Kimbilir belki şu an sattıkları markayla bağlantılarını yarın kesebilirler ve bir başka müşteriye de 'biz artık o markayla çalışmıyoruz, kusura bakmayın" diyebilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön