07 Mayıs
#11936875

Nurtuba Tarafıma Para İadesi Yapmıyor!

11 nisan'da göndermiş olduğum 260 TL tutarlı iademin parası kartıma 14 iş günü sürer diye oyalandım. Sonrasında para yattı pazartesi görünür dediler Instagram hesabından engellendim. 0850 ile başlayan numaralar açılmadı bugün aradığımda açtılar nihayet iadeniz dün yapıldı dendi dekont istedim aksice kredi kartı kullanıyorsanız biliyor olmanız lazım dekont olmaz bu işlemde cevabı aldım!


Bankayı aradım herhangi bir iade olmadığını dekont gönderilebileceği söylendi. 5 dakika gibi bir süre sonunda firmayı tekrar aradım bu kez iadenin bugün yapıldığı cevabını aldım kesinlikle önünden bile geçmemeniz gereken bir yer. İade etme nedenimde istediğim ürünlerin bedenlerinin farklı gönderilmesi ve bu ikinci vukuatları. Ürün gönderim sürecinde de G* ve K* isimli çalışanlar ilgileriyle yine gözümü yaşartmışlardı zira İzmir'den Ankara’ya 8 günde ulaşamayan bir kargo süreci söz konusu. Gönderim olmazsa kargo ne yapsın değil mi intikamım acı olacak Nurtuba bu burada bitmeyecek.

Leyla Leyla 2.146 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Leyla07 Mayıs

    Nurtuba para iadesi yapmıyor. Cevap vermek yerine engelleyip geçiyor. Öncelikle 14 iş günü diye sizin paranızı faize mi yatırıyor artık ne yapıyor oyalıyorlar. 11 Nisa’nda ürün ellerine ulaştı bugün 7 Mayıs 4 gün sonra bir ay olacak ama hala 14 iş günü geçmemiş olacak ki parayı kartıma iade etmediler bu rezalet ile alakalı buraya yazmakla kalmayıp Tüketici Hakem Heyeti'ne de şikayette bulunacağım asla ama asla alışveriş yapmayın çünkü Zaten iade etmek zorunda kalıyorsunuz ellerinde beden olmadığı için akıllarına göre beden gönderimi yapıyorlar sizden de onu giymenizi bekliyorlar kabul etmeyip geri gönderdiğinizde paranızı vermiyorlar

Ziyaretçi Yorumları