06 Mart
Yorum Yap
#10196547

Nuh'un Ankara Makarnası'nın İçinden Yabancı Cisimler Var

Nuh'un Ankara Makarnası'nın içinden çıkan, makarna tanelerinden daha büyük siyah bir şeyler var. Paketi kontrol ettim tamamen kapalıydı. Dışarıdan bir delik falan yok. Çok güvendiğim bir markaydı. Fotoğrafı da mevcut.

Nursen 836 Okunma

Cevaplar

 • Nursen09 Mart

  Teşekkürler☺

 • Nursen'in Teşekkür Mesajı08 Mart

  Hediye ürünler için çok teşekkür ederim. Ne düşünceli bir davranış. Çok da mahcup oldum. 😊

 • Nursen06 Mart

  Bu konuda ki şikayetimin yayınlandığı anda firma üst düzey yetkilisince aranarak bilgilendirilmem ve masum bir irmik topagı olduğunu öğrenmem son derece ilgili, nazik ve profesyonel bir davranış. Teşekkürler Nuhun Ankara. Tenceremde kaynayan tek makarna olmaya devam. Ayrıca söz konusu makarna paketinin adresimden alınarak incelenecek olması hiç beklemediğim, olağanüstü bir hizmet anlayışının göstergesidir.

 • Nuh'un Ankara Makarnası Temsilcisi06 Mart

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz şanssız olaydan dolayı özür dileriz. Telefon görüşmemizde belirttiğimiz gibi cismin irmik topağı olmasından şüpheleniyoruz. En kısa sürede size ulaşarak numuneyi laboratuvarlarımızda inceleyeceğiz. Üretim kayıtlarımız ve kameralarımız başta olmak üzere sistem taraması yaparak sorunu çözeceğiz. Geri dönüşünüz için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Nuh’un Ankara Makarnası Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları