13 Haziran 2016

Nttgame.com Haksız Suçlama ve Engelleme!

Phantom-er oyunundan oyun ikincisi Siyah-baz ben, 11.06.2016 tarihinde iftardan önce oyun oynuyordum bir odaya katıldım ve odada bir de hileci vardı. Oyun sonu ekran fotoğrafını alıp Facebook Phantom-er grubunda herkese açık bir şekilde paylaştım. Bunun üzerine Phantom-er ekibinden ''Walker'' denilen yetkili beni gruptan engelledi. İftardan sonra oyuna giriş yapmak istediğimde oyunun açıldığından beri günün 12 saatinden fazlasını oyunda geçirirken koskoca oyun 1. ve 2. ölmüş kişiyken hesabım haksız yere kapatıldı.

Ben o fotoğrafı hile kullanan kişinin hesabı kapatılsın diye paylaştım kendi hesabım kapatılsın diye değil. Verdiğim onca emek boşuna mı gitti. Bunun üzerine ekibimdeki arkadaşlar Facebook grubundan neden ban yedi diye sorduklarında sebepsiz şekilde onlarda gruptan engellendi. Adaletsiz şekilde davranmalarına karşıyım. Şikayetçiyim!

Sefa 506 Okunma

Cevaplar

  • Sefa12 Haziran 2016

    Nttgame.com yönetim kurulu bu çaylak acemi gm'lerin yetkilerini alması gerekli zaten oyun içerisinde gruplaşıp imza toplayarak Nttgame.com u AİHM mahkemesine dava açıp maddi manevi tüm tanzimat haklarımızı arayarak bünyesindeki gm'leride cezalandırmaları için tüm çaba ve gayreti göstertereceğiz.

  • Sefa12 Haziran 2016

    Nttgame phantomers oyun gm'leri tarasız kalmaktansa oyuniçi playerlerle sıcak dostluk içerisinde bulunup haksız hesap kapatma ve erişim engelleme gibi bir çok saçma eylemler gerçekleştrmede hile yok kanıt yok hiçbir suç teşkil edecek bir sorun yokken gm yöneticilerinin oyun içersindeki oyuncuların dostluğuna bakarak ağızdan dolma cümlelerle oyun içerisinde başarı gösterip sıralamada üst seviyede yer yapmış kişileri devredışı bırakıp yarıştan rekabetten çıkarmak için gm ile işbirligi yapıp insanları suçsuz banliyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön