NT Ürün Değişimi.

Semih K. |

Eyüp Mağazasından aldığım Scooter 3 ayda tekerleklerinin ışık sisteminin bozulması nedeniyle başvurdum, ilgilenmeden garanti kapsamında olmadığını söylediler. Satarken 2 yıl garanti var diyorsunuz?

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  08:19

  Sayın Semih KÜTÜKLÜ,

  Öncelikle firmamızı tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0850 333 66 99 numaralı telefondan, ntmusterihizmetleri@nt.com.tr e-posta adresinden, www.nt.com.tr ‘de yer alan iletişim formundan ya da sosyal medya hesaplarımızdan da ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  NT Kitap Kırtasiye
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #bulusmanoktamız

 • Semih K.
  19 Eylül
  14:41

  Geri dönüş bile yapmadılar basimin sadakasi olsun

 • Semih K.
  06 Eylül
  20:09

  14 05 2016 tarihinde 149 TL'lık ürün aldım adalı 3 tekerlekli diye geçiyor fişinde 2 ay içinde arıza yaptı tekerleklerinin ışıklarının sönmesi elektriksel bir arıza bunu getirip Eyüp mağazasına ilettim aldığım cevap garanti kapsamanda değil dediler... Peki kardeşim satarken 2 yıl garanti veriyorsuniz hakkımızı tüketicide mahkemesinde arayacağız. O zaman bize servis bulun servisiniz nerede?