NT Şanlıurfa Piazza'nın Sorumsuz Personeli!

Hasan A. |

NT Şanlıurfa Piazza mağazasında 24.08.2015 tarihinde almış olduğum Snopy-Sn. 301 model kulaklığım arızalanınca aldığım mağazaya götürdüm ama bana Atatürk Bulvarındaki NT mağazasına götürüp onların yardımcı olacağını söylediler gittim ama mağazadaki keyfine düşkün personel kaydımı alıp biz servise göndeririz dedi ama 2 gün sonra beni arayıp gönderirsek kargo ücreti çıkar yapacak bir şey yok dedi.

Bende ürünümü alıp 10.02.2016 tarihinde Snopy müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım onlar UPS Türkiye kargoyla gönderin onaralım dedi. Aynı tarihte NT müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Müşteri hizmetlerindeki bayan işi daha da çıkmaza soktu. Problemimi çözecekken bana personelini savunup; "siz kulaklığın kablosunu kopuk şekilde getirmişsiniz o yüzden bir şey yapamayız" dedi.

Hakkımı onlara helal etmiyorum. Bundan sonra NT mağazasından değil alışveriş yapmak önünden geçmemeye gayret ederim İnşallah.

Etiketler :

Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan A.
  12 Şubat
  11:55

  Bana problem çıkarıp işgüzarlık eden personel nt piazza'da çalişan personel değil Şanlıurfa nt Köprübaşı şubesinde çalişan sarışın bir personelidir. Piazza mağazasında çalişan personel insanlara çok kibar ve saygılı kisilerdir. Onların hakkını vermek lazım.

 • 11 Şubat
  15:49

  Sayın Müşterimiz,

  11.02.2016 tarihinde iletmiş olduğunuz mesajınız değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır.

  Yapılacak araştırma ve çalışmalar neticesinde tarafınıza en kısa sürede iletmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz aracılığı ile cevap verilecektir.

  Bu esnada süreci takip edebilmek için bize; 0850 333 66 99 numaralı telefondan, ntmusterihizmetleri@nt.com.tr e-posta adresinden, www.nt.com.tr ‘de yer alan iletişim formundan ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla