NT 'nin Oyalama Taktiği...

Çiğdem B. |

15 Ekim 2015 NT'den sipariş verdim. Öncesinde kayıt olmama rağmen ziyaretçi girişiyle alışveriş yaptığımı söylediler. Ürünlerin tedarik süreci 1-2 gün yazdığı için 3. gün mesaj attım. Ürünlerimin kargolanacağını söylediler. Daha sonra tekrar mail attım tekrar yollayacaklarını söylediler. 8. gün sonunda aradığımda ürünlerimi gönderemeyeceklerini söylediler. Para iadesi tam bir fiyasko tarih bile veremiyorlar. Uzak durun yakınlarınızı da yaklaştırmayın. Ben bin pişmanım mağazaları var diye güvenmemek lazım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem B.
  27 Kasım
  22:06

  45 gündür göndermediğiniz ve stokta yok dediğiniz ürünlerin parasını geri yatırmadınız. Sizden ilk ve son alışverişi yaptığıma bin pişman ettiniz. En kısa sürede savcılığa gidip hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım. Yaptığınız dolandırıcılık. Nasıl bir firmasınız anlamış değilim.

 • Çiğdem B.
  15 Kasım
  22:58

  Para iadesini 7 gün içerisinde yapacağınızı söylediniz. Bugün 15.11.2015 para iadesi yapıldı mı? Hayır. Size kaç kez mail attım. Cevap yazmadınız. Telefonla aradım. Parnızı yatıracağız dediniz. Yattı mı? Hayır.

 • 26 Ekim
  09:51

  Sayın Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz konu hakkında 24.10.2015 tarihinde çağrı merkezimiz tarafından tarafınıza bilgi verilmiştir.

  Tüm şikayet, talep ve önerilerinizi 0850 333 66 99 numaralı telefondan, ntmusterihizmetleri@nt.com.tr e-posta adresinden, www.nt.com.tr ‘de yer alan iletişim formundan ya da sosyal medya hesaplarımızdan bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  NT Müşteri İlişkileri