11 Mart 2015

NT Mağazaları Instagram Yarışması!

Nttürkiye instagram hesabında düzenlenen "simdiokuyorum" yarışmasına katıldım. Fotoğrafı en çok beğenilen 3 kişi ödül kazanacaktı. Bu tür yarışmalarda çok fazla üçüncü parti uygulamaları ile haksız rekabet olduğundan koşulları okudum ayrıca firmaya da Facebook üzerinden sordum.

Kural ihlali yapanları dikkate alacaklarını söylediler. Sonuçlar açıklandı ve kazananlardan 2 kişinin fotoğrafı üçüncü parti uygulamalar ile beğendirilmişti. Üstelik birinin fotoğrafı da kendisine ait değildi. Tek tek beğeni topladığım için doğal olarak itiraz ettim.Önce yorumumu sildiler,tekrar yazdım. Sonra beni engellediler. Bir firma açıklama yapmak yerine takipçisini niçin engeller veya yorumlarını siler?

Dudu 328 Okunma

Cevaplar

  • Dudu 11 Mart 2015

    ''Yarışma kurallarımızda da belirtildiği gibi, üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla anlık beğeni artış sağlayarak kuralları ihlal eden, yarışma kurallarına uygun olmayan davranışlarda bulunan yarışmacılar, yarışmadan diskalifiye edilmişlerdir. '' bilgilendirmenizi okudum zaten diskalifiye edilemdiği için itiraz ediyorum. Kazanan iki kullanıcının beğenileri üçüncü parti uygulamaları ile oluşturulmuştur. Aynı zamanla bu kullanıcılardan biri kendine ait olmayan bir fotoğraf ile kazanmıstır. Bunların yanıtını önemli olan ve bir firma takipçisini, müşterisini açıklama yapmak yerine niçin engeller?

  • NT Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili 11.03.2015 tarihinde e posta aracılığı ile tarafınıza bilgi verilmiştir. Tüm şikayet, talep ve önerilerinizi 0850 333 66 99 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya www.nt.com.tr, www.facebook.com/NTTurkiye , http://kurumsal.nt.com.tr/ sayfalarda yer alan iletişim formları üzerinden iletebilirsiniz. Saygılarımızla NT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön