16 Aralık 2015

NT Arızalı Olup Geri Gönderdiğim Mp3 Player Hala Gelmedi.

04 Eylül 2015 tarihinde NT web sitesinden 2 tane Goldmaster MP3 Player aldım. Bana ulaştığında bir tanesi çalışmıyordu ve geri gönderdim. Bana yakın olduğu için Aras Kargo'yla gönderdim fakat NT'nin istediği özellikle Sürat Kargo'ymuş. Belki de o yüzden defalarca aramama ve müşteri hizmetleriyle konuşmama rağmen bir türlü MP3 Player bana ulaşmadı. En son konuştuğumuzda bana takip numarası verdiler ve kontrol ettiğimde ürünün benimle hiç alakası olmayan bir yere ve başka bir kişiye teslim edildiği yazıyordu hala ürün elime geçmedi. Aradan 3 ay geçti. Beni her hafta aramalarına rağmen hala bir sonuç alamadılar.

Ahmet 446 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 07 Haziran 2016

    Hiç te tatmin edici bir açıklama değil. 6 ay süren süreç ve bu arada defalarca telefonla konuyu farklı kişilere izah etmek zorunda olduktan sonra, kibar olmaya çalışıp zaman paranızı geri iade edelim demeniz hiç müşteri memnuniyetiyle bağdaşmıyor. Sizden bir daha alışveriş yapmamayı doğruluyor.

  • NT Temsilcisi16 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, 16.12.2015 tarihinde iletmiş olduğunuz mesajınız değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Yapılacak araştırma ve çalışmalar neticesinde tarafınıza en kısa sürede iletmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz aracılığı ile cevap verilecektir. Bu esnada süreci takip edebilmek için bize; 0850 333 66 99 numaralı telefondan, [email protected] e-posta adresinden, www.nt.com.tr ‘de yer alan iletişim formundan ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla NT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön