11 Nisan 2013 #1736647

Nowa Teknoloji Ürünü İade Almıyorlar!

Telefonla arayarak bana bir tablet ve cep telefonu satışı yapıldı. 6 nisan günü eve teslim yapılmış kızlarım gelen ürünler ve satış fiyatını görünce iade etmemi söylediler, paketin bir tanesinin de üstü delik. Aradım ulaşamadım, 8 nisanda ulaştım ama iade almayacaklarını söylediler.


Tüketici Hakları dedim dalga geçildi. 7 gün geçmedi koşulsuz almaları lazım kanun gereği. Ama post makinesi kullanılmadığı bahane edilerek veremezlermiş, ancak takas kabul ediyorlarmış. Tüketici hakem heyetine başvurdum, tarafları da iadeli taahhütlü dilekçemi de ilettim.

Şerife 491 Okunma

Cevaplar

  • Şerife11 Nisan 2013

    Telefonla arayarak bana bir tablet ve cep telefonu satışı yapıldı. 6 nisan günü eve teslim yapılmış kızlarım gelen ürünler ve satış fiyatını görünce iade etmemi söylediler, paketin bir tanesinin de üstü delik. Aradım ulaşamadım, 8 nisanda ulaştım ama iade almayacaklarını söylediler. Tüketici Hakları dedim dalga geçildi. 7 gün geçmedi koşulsuz almaları lazım kanun gereği. Ama post makinesi kullanılmadığı bahane edilerek veremezlermiş, ancak takas kabul ediyorlarmış. Tüketici hakem heyetine başvurdum, taraflarıda iiadeli taahhütlü dilekçemide ilettim. Sizin bu konuda bilgi ve tecrübelerinizi öğrenmek isterim. İyi akşamlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön