Nover Marketing Yıldırma Politikası Uyguluyor!

Fatma D. |

Nzt 48 multivitami kapsül aldığım internet sitesinden çok hızlı yolladı. Ben de ezik gelen ürünleri beğenmedim. Bandrol kontrolü yaptım doğrulandı iki üründe ertesi gün kargoyla yolladım. Bir ürün ezikti ve bandrolü açık diye. Kabul edilmedi. Diğer ürünüm yedi gün içindede para iadesi yapılacak denildi. On beş gün oldu para iadesi de ürün de gelmedi.

Bıktırma politikası uygulanıyor. İban numarası verin, dilekçe yazın taratın yollayın, sadece para cuma ödeniyormuş, başka gün olmazmış, beni çok aramışlar ulaşamamışlar. Ben sizleri otuzdan fazla telefon parası ilaç parasını geçti. Ben eğitilebilir özürlü bir çocuğum var, onun için almıştım.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma D.
  08 Aralık
  14:48

  nzt halen satılıyor mu diye merak ettim maalesef halen var lütfen yazılanları okuyun.

 • Fatma D.
  05 Ağustos
  09:32

  Bu yazımın diğer arkadaşlara yardımcı olduysa ne mutlu bana internetten büyük ve güvenilir sitelerden yapmak lazım alış verişleri hem iade şansın hem de takip etmek kolay.Bir daha böyle bir hata yapmayacağım.

 • Fatma D.
  16 Haziran
  16:56

  KULLANDIKTAN SONRA YORUM YAPIYORUM BENCE BOŞUNA ALMAYIN İŞE YARAMIYOR

 • Fatma D.
  02 Haziran
  09:36

  Tekrar aramalarım sonucu sonunda arandım.Kargoya bana mesaj yollamış ben görmemişim ondan iadem gerçekleşmemiş benim artık bu firmanın hiç bi rşeyine inanmıyorum herkese tavsiyem bu firmadan uzak durun.

 • Fatma D.
  29 Mayıs
  10:18

  iki buçuk ay oldu halen bir şey yok aradım sonunda ama para yatı denildi parayı göremiyorum ürün hiç ortada yok ayırca firma sizdeki şikayetimden vazgeçmemi söylüyor son durum bu bekliyorum.

 • Fatma D.
  09 Nisan
  10:15

  HENÜZ BİR CEVAP ALAMADIM BEKLİYORUM TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVURACAĞIM.