31 Mart 2014

Nover Marketing Yıldırma Politikası Uyguluyor!

Nzt 48 multivitami kapsül aldığım internet sitesinden çok hızlı yolladı. Ben de ezik gelen ürünleri beğenmedim. Bandrol kontrolü yaptım doğrulandı iki üründe ertesi gün kargoyla yolladım. Bir ürün ezikti ve bandrolü açık diye. Kabul edilmedi. Diğer ürünüm yedi gün içindede para iadesi yapılacak denildi. On beş gün oldu para iadesi de ürün de gelmedi.

Bıktırma politikası uygulanıyor. İban numarası verin, dilekçe yazın taratın yollayın, sadece para cuma ödeniyormuş, başka gün olmazmış, beni çok aramışlar ulaşamamışlar. Ben sizleri otuzdan fazla telefon parası ilaç parasını geçti. Ben eğitilebilir özürlü bir çocuğum var, onun için almıştım.

Fatma 1.242 Okunma

Cevaplar

 • Fatma 08 Aralık 2014

  nzt halen satılıyor mu diye merak ettim maalesef halen var lütfen yazılanları okuyun.

 • Fatma 05 Ağustos 2014

  Bu yazımın diğer arkadaşlara yardımcı olduysa ne mutlu bana internetten büyük ve güvenilir sitelerden yapmak lazım alış verişleri hem iade şansın hem de takip etmek kolay.Bir daha böyle bir hata yapmayacağım.

 • Fatma 16 Haziran 2014

  KULLANDIKTAN SONRA YORUM YAPIYORUM BENCE BOŞUNA ALMAYIN İŞE YARAMIYOR

 • Fatma 02 Haziran 2014

  Tekrar aramalarım sonucu sonunda arandım.Kargoya bana mesaj yollamış ben görmemişim ondan iadem gerçekleşmemiş benim artık bu firmanın hiç bi rşeyine inanmıyorum herkese tavsiyem bu firmadan uzak durun.

 • Fatma 29 Mayıs 2014

  iki buçuk ay oldu halen bir şey yok aradım sonunda ama para yatı denildi parayı göremiyorum ürün hiç ortada yok ayırca firma sizdeki şikayetimden vazgeçmemi söylüyor son durum bu bekliyorum.

 • Fatma 09 Nisan 2014

  HENÜZ BİR CEVAP ALAMADIM BEKLİYORUM TÜKETİCİ MAHKEMESİNE BAŞVURACAĞIM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön