04 Temmuz
Yorum Yap
#10628722

Novara Lazer Epilasyon 5 Seans (kontroller Dahil) Gitmeme Rağmen Tüylerimde Hiçbir Azalma Olmadı!

1) 5 seans (kontroller dahil) gitmeme rağmen tüylerimde hiçbir azalma olmadı. Bu arada kollar, tüm bacak, koltuk altı ve özel bölge lazer epilasyon yaptırıyordum.
2) seansta iken içeriye girip çıkan belli değil. Özel bölgemi epilasyon yapan görevlinin kapıdan kafasını sokan bir diğer çalışanla konuşmasına şahit oldum. Affedersiniz ben orada çıplak yatıyorum!
3) çalışanların birbirlerinden haberleri yok. Arayıp randevu alıyorum. Ama aslında almamış oluyorum. Mutlaka tekrar arayıp ben hatırlatıyorum. Benim şu gün şu saatte randevum var diye. Tam tersi olması gerekmez mi?
4) bir doktor ya da uzman tarafından hiç kontrol edilmedim. Gidiyorsunuz yapıyorlar gönderiyorlar. Bir şey soruyorsunuz geçiştirici cevaplar veriyorlar. Sanırım işlerini bilmiyorlar!
5) çalışanlar fazla saygısız sadece işlerini yapsalar keşke vücudunuz hakkında yorum yapıyorlar bunu kendilerinde hak görüyorlar. 5 seans oldu hiç azalma olmadı dediğimde aldığım cevap memnun değilseniz gelmeyin oldu.
6) zaman zaman özel bölgemde özellikle yanıklar oldu bildiğiniz kabuklu yaralar vardı.
7) sanırım 4. seansta epilasyon yapan kız önceki seanslarda uğraşmamışlar tüyler hep kalmış dedi. Olmayan güvenimi bitirdi.
8) Novar Mavibahçe şubesi hizmeti, kalitesi, çalışan seviyesi, tutarlılığıyla yerlerde. Sınıfta kaldı!

Yasemin 7.825 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler