Toplam çözüm sayısı
..
Novagreenmask.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yıldız'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Novagreenmask.com Para İadesi Yapılmıyor

7551görüntüleme
Yıldız
Yıldız 20 Mayıs 15:49
Novagreenmask.com Para İadesi Yapılmıyor
Novagreenmask.com Para İadesi Yapılmıyor

Nova Green Mask siparişi verdim. Instagram ® sayfasında paylaştıkları görseldeki gibi krem şeklinde bir şey bekliyordum. Ürün bugün elime ulaştı kesinlikle krem şeklinde değil sıvı bir şey ve hiçbir şekilde kullanıma uygun değil. Roll on kapağını açıp kullanmamı söylediler ama kapak saatlerce uğraşmama rağmen açılmadı. Ürünü sipariş etmeden önce güvenilirliği konusunda kendilerine kaygılarımı ilettim ama kendileri ürünün güvenilir olduğunu ve memnun kalınmaması durumunda para iadesi olacağı söylendi. Mesajlar hala telefonumda duruyor silmedim. Lakin ürün asla ama asla paylaştıkları görsellerle bir ilişkisi yok. Bugün kendilerine para iadesi istediğimi söylediğimde böyle bir şeyin mümkün olmadıklarını söylediler. WhatsApp ® üzerinden attığım mesajlara hiçbir şekilde cevap verilmiyor.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Abdullah
Abdullah04 Haziran 18:39
 

Kardeşim bu aldığın ürün satıcısının numarasını verirmisin bende aldım aynı şekil bana da geldi numarası silindi numarası sende varsa verebilir misin savcılığa şikayet edeceğim

 1
Yıldız
Yıldız04 Haziran 18:45
 

Merhabalar numarasını sildim maalesef. Instagram üzerinden iletişim numaralarını bulup sipariş vermiştim. Ben de yazdım ama sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorlar. Mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili herhangi bir şey yapmadılar maalesef. Instagram sayfalarında WhatsApp numaraları var sürekli farklı bir numara çıkıyor ama oradan bir bakın isterseniz. Eminim bu mağduriyeti yaşayan birçok kişi var.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile