Noterler Birliği Çalışan Tavrı ve İlgisizlik

Aytun Aytun2 hafta önce

Aydın / Buharkent ilçesinde oto alım satım i ile meşgulüm doğal olarak noterle ile sık sık işimiz olmakta ama notere giderken ben müşterimden utanıyorum. 

o kadar dağınık o kadar pis ve bir o kadar ilgisizlik mevcut noter var ama maşallah sadece para almaya geliyor neredeyse hiç yüzünü görmedik beyefendinin bu şekilde noterlik hiçbir yerde görmedim kesinlikle bu şahıs noterlik yapmamalı hiç konuşmuyor iletişim sıfır kimseyi tanımıyor bile kendisi de bakımsız katip bir bayan var elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor ama yetersiz elinden gelen bir şey yok geçen zımbası dahi yoktu neymiş bu noter önceki noterin malzemelerini almamış önceki noter bey de kızmış malzemelerini toplamış gitmiş. Gerçekten çok komik. 

Lütfen bu yazdığımı dikkate alın sadece birini gönderip bir işlem yaptırın yakışmıyor hem bize hem memleketimize hem de Noterler Birliği'ne saygılar (eğer inandırıcı gelmezse fotoğraf ve video atabilirim buraya video ve fotoğraf atıldığını bilmiyordum ama bir yetkili gelirse ne demek istediğimi anlayacaksınız).

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler