11 Şubat 2014

Noterler Birliği Noterin "Canım Öyle İstiyor" Uygulaması!

Ben emekli askerim. 10.02.2014 tarihinde saat 09:15 sıralarında Ankara ili Sincan ilçesi 1. Noterine araç satışı için vekaletname vermek üzere gittim. Evraklarımı verdim işlem başladı. Bir müddet sonra 1.Noter ismini bilmiyorum (fakat yaşlı birisi), kimliğim deki soğuk mührün görünmediğini ve kimliğimi değiştirmem gerektiğini söyledi! Bende itiraz ettim ve mührün gayet net olarak göründüğünü ve keyfi muamele yapmamasını söyledim.

Benim canım öyle istiyor bu işlemi yapmayacağım dedi. Zannedersem yaşlılıktan dolayı gözleri iyi görmüyor. İşlemimi aynı kimlik ile Sincan 4. Noterinde yaptım. Bu keyfiyete lütfen bir son verin. Noter uyarılmazsa bu olayı basına bildireceğim.

Mustafa 1.639 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa10 Mart 2014

    Yaklaşık 1 ay oldu.Şikayet var firması olarak bari noterlerin keyfi uygulamaları ve kimseyi takmamalarını basında yazında belki adalet bakanlığından birilerinin dikkatini çeker.

  • Mustafa18 Şubat 2014

    ne ilgisiz kurummuş.Biz vatandaşı dikkate bile almıyorlar.Bu sayfada yaklaşık 29 şikayet var ve yetkililerden bir cevap yok.Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz bravo......

  • Mustafa14 Şubat 2014

    noterler birliği kendi başına bir devlet herhalde.Noterler birliğinden kimse aramadı.Cevap yazmaya bile tenezzül etmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön