Toplam çözüm sayısı
..
Noor Capital Markets ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Noor Capital Markets Pişmanlığı

10810görüntüleme
Seval
Seval 13 Ağustos 2020 12:21
Noor Capital Markets Pişmanlığı

Yıllar önce açtığım bir hesap vardı, ayrıca başka bir kurumda da işlem yapıyorum viop tarafında. Devletin hisse senedi piyasaları dışında elde ettiği %10 vergiyi biliyoruz. İşlemlerimde önceki gün kar elde ettim altın tarafında, dün de zarar elde ettim, Bugün meta 5 geçmişinde correction olarak benden 62 TL tahsil edilmiş sanki kar elde etmişim gibi, zarar iademi yapmak yerine ayrıca tutar tahsil etmişler, Tuğba isminde temsilciyle görüştüğümde bana Borsa payının alındığı söyledi, ama öncesinde vergi dedi, komisyon dedi, karıştırdı da karıştırdı. Ben piyasa tecrübesi olan biriyim.

Meğerse komisyon onbinde 1,5 ya, tamam BSMV ayrıca alınıyor, bir de ayrıca Borsa payı tahsil ediyorlarmış, Bunu da correction altında gösteriyorlar ki yatırımcılar anlayamasın. SPK'ya da şikayetimi sunacağım. Hesap açılırken, sadece komisyon, BSMV ve takas payının alınacağı söylenmişti. Şimdi diyorlar ki bir de ayrıca Borsa payını da sizlerden tahsil ediyoruz. Ses kayıtları esastır. 

Gerekli bütün mercilere şikayetimi paylaşacağım, eksik ve yalan bilgi vermekten dolayı. Hesap açılsın da nasıl açarsak açalım görüşündeler.

1 Yorum

Onur
Onur12 Ocak 2021 19:01
 

O 62 her aynı kesiyorlar ben bu viopa girmeyi düşünü yorumda görüşünüz nedir eski forexliyim

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile