20 Ocak 2014 #2243175

Nokia X3 Telefonumdan Ses Gitmiyor!

Yaklaşık iki sene önce hattım aracılığı ile aldığım Nokia X3 telefonum yaklaşık 3 ay içerisinde 4 defa servise gitti. Telefonla konuşma yapmaya başladığımdan yaklaşık 5 dakika sonra sesim karşı tarafa gitmemeye başlıyor ve telefonumun ekranın da mavi renkte ahize işareti çıkıyor ve üzerinde kırmızı çizgi oluyor.


4 defa İzmir'deki yetkili servis olan Teleservice'e verdim telefonu. Dün dördüncü defa geri aldım ve bütün bakımlarının yapıldığı arızanın giderildiği yazıyordu verilen kağıtta hatta Teleservice müşteri hizmetlerinden de aynı şey söylendi ama aradan 24 saat geçmeden yine aynı sorun oldu. Artık çok sıkıcı olmaya başladı. Ya Teleservice yada Nokia bizi yanıltıyor.

Özlem 727 Okunma

Cevaplar

  • Özlem22 Ocak 2014

    Dün cihazımı teleservice' 5. defa bıraktım ki daha cuma günü teslim almıştım yani aradan sadece 3 gün geçti. Cumartesi zaten arıza yeniledi ama ben ancak salı günü getirebildim. Artık onarım kabul etmediğimi belirttim, değişim istiyorum. 3 ayda 5 defa servise giden telefondan hayır gelmez zaten artık. Eğer onarım ile gelirse kesinlikle kabul etmeyeceğim ve bu oyalamadan dolayı Nokia hakkında şikayetçi olacağım.

  • Nokia Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizle ilgili gerekli incelemeler yapılmakta olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Telefonunuz ile ilgili soru ve sorunlarınız hakkında daha fazla bilgi için Nokia.com.tr/destek adresini ziyaret edebilir; teknik servis ile şikayet bildirimlerinizi [email protected] e-posta adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön