13 Ağustos 2013

Nokia Wi-Fi Bağlantısı!

Nokia C3-00 telefon haricinde tüm pc- notebook- tablet pc ve akıllı telefonlarla bağlanabildiğim wi-fi ağıma , Nokia C3-00 ile bağlantı sağlayıp internete erişemiyorum. 06.10.2012 tarihinde yazdığım sorunuma halen bir cevap verilmemiştir. Bu konuda onlarca mağdur gibi , ben de çözüm bekliyorum.

Yusuf 96 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf16 Ağustos 2013

  Sorun çözmeye yönelik destek görmedim. Web sayfasına, teknik servise yönlendiriliyorsunuz. Web sayfasında çözüm yok. Teknik servis yetersiz ve ilgisiz. Artık Nokia'yı hayatımdan çıkarıyorum.

 • Nokia Temsilcisi15 Ağustos 2013

  Değerli kullanıcımız, Size en yakın Nokia yetkili servisimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Yusuf14 Ağustos 2013

  Belirtmiş olduğunuz web sayfasaını defalarca inceleyip sorunu çözmeye çalıştım ancak maalesef çözüm bulamadım. Sadece cevap verip, sorumluktan kurtulmak için böyle bir cevap verdiğinizi düşünüyorum. Vermiş olduğunuz cevap sorunumu çözmüyor.

 • Nokia Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz soru ile ilgili www.nokia.com/tr-tr/destek internet sitemizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön