12 Eylül 2013 #2007411

Nokia Telefonumun Ön Kapağını Tedarik Edemedi!

Telefonumun ön kapağı Mersin Nokia Care yetkili tarafından tedarik edilmedi. Bununla ilgili olarak şikayet yazdığımda, gerekçe olarak; merkez başka servis tedarik etsin diyor. Merkez göndermezse servis ne yapsın. Konuyu merkez saptırıyor. Bana derhal E-72 siyah telefonu ön kapağının gönderilmesini rica ederim.

Faruk 52 Okunma

Cevaplar

  • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Belirttiğiniz bölgedeki yetkili servisimiz size yardımcı olamıyor ise farklı bir yetkili servis ile irtibata geçebilirsiniz bu süreçte tarafımızca farklı bir işlem sağlanamayacaktır. Dilerseniz İstanbul / Maltepe bölgesinde bulunan yetkili servisimiz Teleservice ile irtibata geçebilir ücretsiz kargo ile cihazınızı göndererek ilgili parçayı temin edebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

  • Faruk12 Eylül 2013

    NOKIA e-72siyah cep telefonu ön kapağının,mersin care servisinden tedarik edemedim.Merkezde olmadığından gönderilmediğini söylediler.Fakat;firma bana başka bir ildeki servise yönlendiriyor.Böyle şey mi olur.Ben belirttiğiniz yere göndermek zorunda değilim.Mersin servisinize gönderin.Orda değiştireyim.Parçayı,göndermek zorundasınız.

  • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Şikayetinize istinaden şunu belirtmek isteriz ki Nokia cihaza ait tüm parça ve aksesuarların aynı serviste bulunma imkanı bulunmamaktadır çünkü Nokia bir tek model değil birden fazla model için üretim sağlamaktadır. Daha önce tarafınıza ilettiğimiz maildeki bilgiye istinaden bölgenizde olan değil farklı bir bölgedeki yetkili servisler ile irtibat kurarak kendilerinden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön