23 Ocak 2014 #2252749

Nokia Telefonumun Değişimi Yapılmadı

Nokia 701 cep telefonumun şebeke arızası ve kendi kendine açılıp kapanması, donması arızaları sebebi ile servise gönderdim ve ilk gidişinde mekanik kompakt arızası giderildi bütün testler yapıldı yazılım güncellendi dediler ve gönderdiler ama yine aynı arızayı verdi 2.kez gidişinde ise mekanik kompakt parçası değiştirildi.


Bütün testlerden geçti yazılım güncellendi denildi gönderildi ama yine aynı arızayı verdi 3.kez gönderdim ve geri geldi yazılım güncellemeler yapıldı bütün testlerden geçti diye ama yine aynı birde arka yüzdeki süzgeci takmamışlar. Bu nasıl bir servistir ve telefonu ne zaman verimli bir şekilde kullanacağım telefonumun aynı değerde bir telefonla yada ücretini istiyorum.

Seckin 94 Okunma

Cevaplar

  • Seckin25 Ocak 2014

    Nokia 701 cep telefonumun şebeke arızası ve kendi kendine açılıp kapanması, donması arızaları sebebi ile servise gönderdim ve ilk gidişinde mekanik kompakt arızası giderildi bütün testler yapıldı yazılım güncellendi dediler ve gönderdiler ama yine aynı arızayı verdi 2.kez gidişinde ise mekanik kompakt parçası değiştirildi. Bütün testlerden geçti yazılım güncellendi denildi gönderildi ama yine aynı arızayı verdi 3.kez gönderdim ve geri geldi yazılım güncellemeler yapıldı bütün testlerden geçti diye ama yine aynı birde arka yüzdeki süzgeci takmamışlar. Bu nasıl bir servistir ve telefonu ne zaman verimli bir şekilde kullanacağım telefonumun aynı değerde bir telefonla yada ücretini istiyorum.

  • Nokia Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizi kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait 15 haneli seri numaranızı (IMEI numarası) ve irtibat bilgilerinizi [email protected] e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. (sikayetvar.com adresine mesaj olarak ilettiğiniz imei numaraları dikkate alınmayacaktır) Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön