31 Mart 2014

Nokia Telefonumu 3. Kez Servise Gönderişimde Sıvı Teması Dedi

Nokia telefonumu Teknosa'dan aldım arızasından dolayı garantiye gönderdim. Yaklaşık 1 ay sonra geri geldiğinde telefonumdaki sorunum devam etmekteydi. Hemen orada tekrar servise gönderim işlemi yapıldı fakat telefon yine yaklaşık 1 ay gibi bir süre sonunda geldiğinde sorun devam etmekteydi.


Yine iki kez gönderdiğim gibi hemen orada gönderimini yaptırdım ama 3. kez gönderişimde sıvı temasından dolayı garanti dışı kaldığı söyleniyor. Ben ilk iki kez gönderdiğimde hiç sıvı teması olmazken 3. gönderişimde sıvı temasına rastlanıyorsa bu sorun ya sizden kaynaklanıyor, ya da Teknosa'dan. Bunun başka bir mantıklı açıklaması yok. Telefonumu ya ücretsiz yapılması yada yenisi ile değişimini istiyorum.

Mehmet 231 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet05 Kasım 2014

  müşteri memnuniyeti 0

 • Mehmet01 Nisan 2014

  Sayın yetkili yukarıda saydıklarınız olsaydı ard arda 2 defa gönderdiğimde ikisinden birinde çıkması gerekirdi. fakat 3. sünde çıkıyor. ben bu telefonu teslim aldm daha tekbosa'dan cıkmadan tekrar gönderdim. antalya deepo teknosa yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz konu ile alakalı olarak. kısaca benden kaynaklı kimyavi madde dökülmesi su, yangın sel felaketlerine maruz kalması sizin yetkili servisiniz yada teknosa tarafından olabilir. yoksa şimdiye kadar yapılması veya varsa sıkıntısı bildirilmesi gerekirdi. Telefon bu zamana kadar da hiç bir tamir yüzü görmedi. aytel iletişim actıysa bilgim yok!!! konu tamamen sizinle alakalı olup benim ve tarafım ile hiç bir sorun sıkıntı yoktur.

 • Mehmet31 Mart 2014

  telefonu ilk garantiye gönderdiğimden 3.ç gönderiminbe kadar teknosa'dan çıkmadı telefon.iki defa gitti 2 ayda bulamadılarda 3. ayda mı buldular bunu telefonuma kasten sıvı temasında bulunuldugundan eminim. yoksa ilk göndermemde çıkardı ki su ile en küçük temasından kaçındık. teknosadan çıkarmadan 3. kez gönderdiğim için değişim veya ücret iadesi yapmamak için kaçacak yer arıyorsunuz resmen. değişim veya ücret iadesi yapılmaması durumunda ilgili yerlere müracaat edeceğimden emin olabilirsiniz

 • Nokia Temsilcisi31 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön