18 Şubat 2013 #1636332

Nokia Tamir Süresini Yanlış Söylüyor!

C5-03 markalı telefonum donma, ekran kayması, tus kilidinin çalışmaması vb. sorunlarından ötürü yedek telefon bulabildikçe servise verdim. 4 kez verdim servise 3 unde fis verdiler. Son tamirinden sonra daha beter ekran kararıp titreyip mavi çubuklar çıkıp kapanıyor. Şu an ek garanti sürecindeyim.


Nokia yı aradım telefonum tüketici heyetince de 35 gün serviste kaldığı kanıtlandığı halde 2-3 gün görünüyor bizim sistemde deyip inkar ediyorlar. 1. gün servise gönder dediler gönderdim. 2. gün garantiniz var tamam tamir edilecek dediler. 3. gün aradıklarında garantiniz yok zaten telefon serviste değil hak talep edemezsiniz dediler. Bu ne tutarsızlık! Telim 4. kez gitti şu an Teleserviste.

Cemile 78 Okunma

Cevaplar

  • Cemile03 Temmuz 2013

    Para iademi nihayet aldım. çözüm tüketici sorunları heyetine başvurmak. hakkınız ne ise onlar savunuyor. telefonum mahkeme kararı ile bilir kişi incelemesinden geçti üretim hatası olduğu tespit edildi.. heyet kararı: benim lehime ve seçmeli "tamir-değişim-para iadesi" şeklindeydi ama ben seçemedim nokia ısrarla tamir ettiğini iddia edip yolladı yine bozuk gelince, firma da ödemeye yanaşmayınca icraya verdim.10 gün sonra aradılar para iadesini yaptılar ve icrayı kaldırdık. nokia nın türlü oyunlarına kanmayın derim.. yaşadıklarımdan anladığım kadarı ile yapabildikleri sadece müşteriyi oyalamak..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön