01 Nisan 2013 #1718680

Nokia Sıvı Teması Olmayan Ürünü Garanti Dışı Bıraktı!

Garanti kapsamında bulunan Nokia - c6.i aldığım günden itibaren ekranı donan, ekranı kararan formatlayıp formatlayıp geçiştiren servis, usb kablosu takın yazısı çıktı servise gittim, cihazı aldılar, ben kendilerini aradığımda cihazınızın su teması olduğunu o nedenle masrafının bana ait olduğunu, su ile temasının olmadığını itiraz ettiğimi söylemem, üzerine cihazımı tamir etmeden geri yollamışlar.


Su ile teması katiyen yoktur. fotoğraflandıracaklarmış sözde, ben sizin personelinizin çay içerken çayı üzerine dökmediğini nereden bileyim. servis neden cihazı benden alırken, cihazı kontrol etmedi, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hali 63 Okunma

Cevaplar

  • Hali02 Nisan 2013

    NOKIA dan tel. aldım hopörleri ilk aldıgımdan beridir bozuktu hatlardan dyerek ilkbasta önemsemedim fakat iyice ses gitti sonra garantiye gitti geldi tuşları kilitlenmeye başladı devamlı bataryasını günde 4 kere sokmeye basladım tekrar gonderdim sıvı tespit edildi diyerek yapmadılar ekranı şimdide simsiyah yahi her garantiye gittiginde daha beter edip gönderdiler hukuki hakkımı arcam ben sıvıya tespit ettirmedım dıyorum kulagınız terlemiş olabilir diyolar peki ne malum sizin servisin damlatmıcagı ekran ben gonderdgmde calısıyordu sımdı simsiyah 10 senedir nokıa kullanıyordum artık asla kullanmıcam

  • Hali01 Nisan 2013

    Telefonumu kendiliğinden kapandığı için garanti süresinin bitimine 1 hafta kala Nokia Servisi aracılığıyla İstanbul`a gönderdim fakat geldiğinde başka arızada eklendi. Telefonum artık şarj olmuyor ve hala kendiliğinden kapanıyordu. Tek olumlu gelişme kendi kusurumdan kaynaklandığı için (talepte bulunma hakkımın olmadığını düşündüğüm) istekte bulunmadığım çizik olan ekranını da sağolsunlar diyorum kendiliklerinden değiştirmişlerdi. Fakat telefon hala kendiliğinden kapanıyor ve şarj olmuyor. Müşteri hizmetleri de şu an garanti sürem dolduğu için tamir edmedikleri ve sebep oldukları yeni arıza için ücret istiyorlar. Neymiş cihaz tamir sonrası test ediliyormuş. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön