01 Nisan 2013

Nokia Sıvı Teması Olmayan Ürünü Garanti Dışı Bıraktı!

Garanti kapsamında bulunan Nokai - c6.i aldığım günden itibaren ekranı donan, ekranı kararan formatlayıp formatlayıp geçiştiren servis, usb kablosu takın yazısı çıktı servise gittim, cihazı aldılar, ben kendilerini aradığımda cihazınızın su teması olduğunu o nedenle masrafının bana ait olduğunu, su ile temasının olmadığını itiraz ettiğimi söylemem, üzerine cihazımı tamir etmeden geri yollamışlar.

Su ile teması katiyen yoktur. fotoğraflandıracaklarmış sözde, ben sizin personelinizin çay içerken çayı üzerine dökmediğini nereden bileyim. servis neden cihazı benden alırken, cihazı kontrol etmedi, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

 • Ali21 Nisan 2013

  Merakımdan bazen bakıyorum da ÇIT yok. NOKAİ sen neymişsin.

 • Ali12 Nisan 2013

  İlgisizliklerinden, Halkla ilişkilere verdiği önemden ötürü NOKAİ firmasını kutlarım...!!!!!! Ne arayan nede soran var.

 • Ali04 Nisan 2013

  HALA GERİ BİLDİRİM OLMADI. SU İLE TEMASI OLSA HİÇ LAFINI BİLE ETMEM. NOKAİ SANA YAKIŞMADI BE.....

 • Ali03 Nisan 2013

  Kaç gün oldu şikayetimi bildireli ve hala dönüş yapmadılar İLGİSİZLER. Yıllarca NOKAİ marka cep telefonu dışında bir başka telefon kullanmadım, Ciddiyetsiz, Duyarsız olduklarını SÖYLESELER inanmazdım. 51.00 tl. masrafı ödeyip O cihazı tamir ettirmeyeceğim, varsın ARIZALI olarak evde yatsın, halkla ilişkilere önem vermeyen firma, Bu saatten sonra NOKAİ mi ASLA,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön