11 Eylül 2013 #2006117

Nokia Servisi Değişimi Yapmıyor!

Nokia 700 garantiye göndereli 20 gün oldu , ses yok, bilgilendirme yok .Aynı sorunu bir ayda 2. defa yaptı daha öncede yapmıştı. Sizde çıkmış bana 4 defa olunca değişim hakkınız var diyorsunuz. Bir ayda aynı sorunu ,2. defa yapmış ki, bu yine yapacağı anlamına gelir.


Artı 2 aydır telefon görmüyorum , çünkü garantide . Bu mu sizin tüketicinin yanında olmanız ? Artık Nokia 'ya güvencim kalmadı . Paramı gönderin istemiyorum sizin telefonunuzu.

Adem 64 Okunma

Cevaplar

 • Nokia Temsilcisi07 Ekim 2013

  Değerli kullanıcımız, Servis noktasına ait evraklarınızı servis noktalarından talep edebilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet destek Hattı

 • Adem07 Ekim 2013

  Benim telefonu garantiye gönderdiğim ve sizin tamir yapıldığına dahil 4 defa olan kağıtlarımı gönderin mahkemeye başvuracağım. Ne bu 4 aydır telefonu elime al bozuk çıksın geri gönder yapıldı diye göndersinler benim tamire gönderdiğim kağıtları bana gönderin ben mahkemeye başvurağım kağıtlar ile birlikte şikayet vara da yazılsa fayda etmiyor arkadaşlar nokia hayır...

 • Adem23 Eylül 2013

  Aynı sorun dördüncü defa yapınca sizinle iletişime geçmemi istediniz ama yapılmıyor telefonu bozuk geri gönderiyorlar ve telefon çok yavaşlamış durumda donuyordu bugün yeniden yani 4. kez aynı sorundan yolladım bozuk hoparlör lütfen artık yardımcı olun şikayetçiyim nokiadan tüketici hakları mahkemesine başvuracağım artık çünkü 3 aydır telefon aynı sorundan gidip geliyor kullanamıyorum yapıldı diye yolluyorlar gene bozuk nedir bu.

 • Nokia Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, Kayıtlı mail adresinize gerekli işlem bilgileri aktarılmıştır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön