11 Eylül 2013 #2005572

Nokia Servisi Cihazımı Kaybetti!

Almış olduğum Nokia lumia 620 cep telefonu 1 sefer kapanma ve donma problemi yüzünden yetkili servise verdim. Şikayetim 15 gün içinde halledildi telefon tarafıma gönderildi. Telefonu kullanmadım , kullanmak için telefona sim kartı taktım açılmadı,tekrar servise gönderdim.


15 gün sonra telefon geldi yine bir süre kullanmadım . Kullanmak için sim kartı taktım yine açılmadı servisten yapılmadan geldi. 3. sefer telefonu tekrar gönderdim aynı gün içinde telefonu gelip alın hazır dediler. Gidemedim bir hafta sonra yani bu gün almaya gittim bulamadılar .Teslim edemediler ,emanet telefon verelim kullanın bulunana kadar cevabını aldım . Yetkili elektro servisinizden mağdur ettiler beni. Aldığıma pişmanım.

Samet 98 Okunma

Cevaplar

 • Samet17 Eylül 2013

  nokıa henüz ilgilenmiş değildir şikayetime

 • Samet14 Eylül 2013

  nokıa nın istemiş olduğu ımei ve irtibat bilgileri tarafına kendi mail adreslerine gönderildi henuz bir yanıt cevap hiçbir şekilde bilgilendirilmedim maduriyetim devam etmektedir nokıa bu kadar ilgili. sattığı ürünün bu kadar arkasında.

 • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminizi kontrol edebilmemiz için cihazınıza ait 15 haneli seri numaranızı (IMEI numarası) ve irtibat bilgilerinizi [email protected] e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

 • Samet11 Eylül 2013

  benim şikayetim telefonun klonlanması değil benim telefonum yetkili servis tarafından kaybedilmiştir ve karşımda bir muhattap olacak kişi bile bulamıyorum. size mağduriyetimi belirttim hatanızın telafi edilmesi yerine siz bana bir sürü presedür sunuyorsunuz.ben tüketici hakklarında hakkımı savunmasını da bilirim.ancak nokıa kurumu buna bir çözüm bulmasını istiyorum. BENİM TELEFONUM KAYIP sorumluluğunuz yerine getirmenizi rica ediyorum.(fatura,servis formu gereken ne ise tarafınıza mail atabilirim.)

 • Nokia Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Klonlanmış cihazlar ile ilgili işlemleriniz için cihazınıza ait fatura, kimlik fotokopisi ve klon eşleştirme beyannamesinin doldurulup [email protected] e-posta adresinden iletmeniz durumunda konu ile ilgili size geri dönüş sağlanacaktır. Klon eşleştirme beyannamesine www.nokia.com/tr-tr/destek/iletisim/klonlu linkinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön