17 Ocak 2014
Yorum Yap
#2241477

Nokia Servisi Adaptör İçin Telefonu İstiyor

Nokia Lumia 820 kullanıcısıyım. Telefonu yaklaşık 1 yıl önce aldım ve aldıktan 2 ay sonra şarj adaptörü, 9-10 ay sonra şarj kablosu kendiliğinden bozuldu. Garantiye göndermek için telefonu da göndermemin gerekli olduğunu söylediler. Bu bana çok saçma geldi. Araba olsa anlarım, monte ederler vs. ama ne için telefonu verip, 2-3 hafta bekleyeyim? Bataryada da aynı sorun var, şarjım çok çabuk bitiyor. Pil tasarrufunda oyun oynarken 10 dakikada en az %4 şarjım gidiyor. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Berk 162 Okunma

Cevaplar

  • Berk21 Ocak 2014

    Denemenizi istemiyorsam ne yapmam gerekiyor? Telefonu garantiye verince aksesuarları istemiyorsunuz ama neden aksesuarları verince telefonu istiyorsunuz? Madem cihaz ile deniyorsunuz, neden kendi cihazlarınızda denemiyorsunuz? Koskoca Nokia Garanti Merkezi 1 tanede olsun telefonu alıp deneyemiyormu?

  • Nokia Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli kullanıcımız, Yetkili servis noktalarının tamamı her marka için aksesuar ne olursa olsun cihazı sizden talep etmektedir. Aksesuarınız tadilatı yada değişimi sonrasında cihaz ile denenmekte olup bu talebin yerine getirilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler