11 Eylül 2013 #2007087

Nokia Parçayı Tedarik Edemedi!

Mersin Nokia Care servisinden E72 siyah cep telefonu ön kapağı sipariş verdim. 3 hafta bekledim. Fakat ellerinde olmadığından gelmediğini söylediler. Ellerinde bulunan parçanın; tüm kapak olduğunu belirtiler. Üretilen ürünün 10 yıl parçasına bulundurmak zorundalar.

Faruk 228 Okunma

Cevaplar

 • Faruk14 Eylül 2013

  yasal olarak ürettikleri ürünün parçasını yetkili servise gönderme zorunda."10 yıl"mecburiyeti var.fakat bu kuala uymuyorlar.

 • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, 2007411 numaralı sikayetvar.com kaydı üzerinden tarafınıza bilgilendirilme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Faruk12 Eylül 2013

  Ben belirttiğiniz yere göndermek zorunda değilim.Mersin servisinize gönderin.Orda değiştireyim.Göndermek zorundasınız.

 • Nokia Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, Belirttiğimiz üzere bölgenizdeki yetkili serviste parça bulunmadığı bildirilmiştir aslında parça vardır fakat sizin talep ettiğiniz gibi sadece ön kapak bulunmamaktadır bu süreçte talep ettiğiniz parça İstanbul / Maltepe Teleservices'de bulunmaktadır. Konu ile ilgili dilerseniz ücretsiz kargo ile cihazınızı oraya göndererek işlem sağlattırabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Faruk11 Eylül 2013

  yetkili servisle ne ilgisi var.merkez yok diyormuş.sorun sizinle ilgili.

 • Nokia Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, Belirtmiş olduğunuz parça bulunduğunuz bölgeye ait yetkili serviste bulunmayabilir bu durumda dilerseniz farklı yetkili servislerden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön