01 Ağustos 2013

Nokia Otomatik Cevap Veriyor!

Daha önceki iletmiş olduğum mailde fotoğrafların iki tanesi gelmiş . Tekrardan iletilmesini istemişsiniz tekrardan yolluyorum. Değişim için onay maili attınız. Yeni gelecek olan cihaz elime ne zaman geçer? Tel IMEI :35**46 . İletişim tel:0539258*** . ***@hotmail. com / yazıp gönderdim.


Nokia bana otomatik cevap veriyor. This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. ****Değerli kullanıcımız, ekte servis formu bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı Anıl ( Önemli : Bu E-mail otomatik bir e-mail'dir, lütfen bu e-mail üzerinden geri dönüş sağlamayınız. )

Onur 364 Okunma

Cevaplar

 • Onur14 Ağustos 2013

  iki kez sizin siteye yazdım.verilecek olsa şimdiye kadar verilirdi.aynı maili burdanda yazdım kontrolünü burdan da yapabilir biran önce cevabınızı verebilirsiniz.

 • Nokia Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli kullanıcımız, Gönderdiğiniz mailler işlem sırası ve tarihine göre işleme alınmakta olup tek tek değerlendirilmektedir. Mailiniz kontrol edildiğinde tarafınıza yazılı olarak ön bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı

 • Nokia Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli kullanıcımız, Daha önce de belirtildiği üzere [email protected] adresi üzerinden konu ile alakalı desteği alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Onur13 Ağustos 2013

  Servise 18.07.2013 tarihinde telefonumu verdim.13.08.2013 tarihinde telefonu servise sorduğumda cihazın hazır olmadığı söylendi.İki tarih arası toplam 27 gün yapıyor.4 Pazar günü ve 3 gün bayram tatilini çıktığımızda 20 iş günü yapıyor.Bu süre zarfında cihaz teslim edilmedi.Paramın iadesini istiyorum.Paramın iadesi yapılmadığı takdirde sizi mahkemeye vericem. 4077 Sayılı Yasanın verdiği seçimlik haklarımdan paramın iadesini talep ediyorum.Gereğini arz ederim.

 • Nokia Temsilcisi06 Ağustos 2013

  Merhabalar, Yasal sürecinizin dolması durumunda [email protected] adresi üzerinden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

 • Onur06 Ağustos 2013

  19 gündür telefonsuzum 14 iş günü oldu.yasal olarak servisten kullanabileceğim telefon istiyorum telefon veremiyoruz diyorlar.16.08.2013 tarihinde 20 iş günü oluyor.eğer telefonu teslim edilmezse yasal olarak para iade hakkım doğuyor.gelmez ise paramın iadesini istiyorum.

 • Nokia Temsilcisi01 Ağustos 2013

  Değerli kullanıcımız, Göndermiş olduğunuz mailin içerisinde "Daha önceki iletmiş olduğum mailde fotoğrafların iki tanesi gelmiş . Tekrardan iletilmesini istemişsiniz tekrardan yolluyorum." şeklinde durumunu belirtmişsiniz ve mailinizde her hangi bir ek bulunmadığından dolayı eklerin olmadığına dair tarafınıza bilgi verilmiştir. Sizin mailiniz üzerine tarafınıza bir yanıt dönülmüş olup cihaz değişiminiz ayın 23.07 itibari ile onaylanmıştır fakat onaydan sonra tarafımıza mail gönderimi yapmış bulunmaktasınız. Saygılarımızla, Nokia Şikayet Destek Hattı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön