12 Şubat 2014 #2289235

Nokia Lumia 720'nin Değişimini İstiyorum

Benim Nokia L720 almak gibi bir hatam oldu. İlk aldığımda Nokia hesabıma giriş yapamıyordum ve sonra da birden dondu, ardından da kapandı bir daha açılmadı. Bizde teknik servise götürdük ve tamir ettirdik. Telefonumu aldıktan 1 gün sonra tekrar aynısı oldu ve artık şikayet edip yenisini talep ettik, ancak kabul edilmedi. Tamir edip geri gönderdiler yine sesimizi çıkarmadık. Şimdi de telefonumu düşürdüm, yaklaşık 2 ay kadar oldu ekranı kırıldı ama hala çalışıyordu. Sadece bazen kalibrasyonu kafayı yiyordu ama bu benim için fazla sorun değildi. Şimdi tekrar tamire göndereceğim fakat 300 tl para istiyorlar. Tekrar 2. bir telefon alma gibi bir durumum da yok. Çok pişmanım .

Merve 244 Okunma

Cevaplar

  • Merve12 Şubat 2014

    Evet sanırım ürününüzün kendi kendine 2 kez bozulması benim değişim talep etmem için yeterli değil. Peki siz hangi durumlarda değişim yapıyorsunuz? Sanırım böyle bir hizmetiniz yok.

  • Nokia Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili garanti koşullarının detaylarını garanti belgelerimizde bulabilirsiniz. Garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olmaktadır, ve cihazlar garanti dışı bırakılmaktadır. Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım, ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda, ürünün tüketici tarafından kullanma kılavuzu ve el kitaplarında yazılı talimatlara aykırı olarak yanlış ve kötü kullanılması , ihmal, hatalı taşınması, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak veya soğuk çevre şartlarda maruz bırakılması veya bu şartların ani değişikliklerine, çürümeye, oksitlenmeye, izinsiz tadilatlara, bağlantılara tabi tutulması, ürünün firmamızca yetki verilmemiş kişiler tarafından açılması ve onarılması, ihmal, kaza, bozma, yetkili servislerimiz dışında yapılan uygun olmayan montaj ve bağlantılar, doğal afetler, yangın, elektrik voltajındaki düzensizlikler veya buna benzer sebepler, besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması veya Nokia’nın sorumluluğu dışındaki haller Ürünün seri numarası, aksesuar tarih kodu veya Imeı numarasının çıkarılması Hücresel telefon şebekesindeki bir arızanın ürüne zarar vermesi Ürünün Nokia tarafından imal ve temin edilmemiş bir aksesuara yetkili servisler dışında bağlanması veya birlikte kullanılması ya da amacı dışında kullanılması neticesinde hasar oluşması Hücresel telefon şebekesinin parametrelerinde yapılan değişiklikler neticesinde ürün yazılımının güçlendirilmesinin gerekmesi veya Nokia Komunikasyon A.Ş tarafından Nokia ürünlerini tamir etmek üzere yetki verilmemiş bir tamirhane vs.nin üründe arızaya sebep olması Saygılarımızla, Nokia Destek Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön